kartvizit tarama

TeamGram Mobil Uygulaması ile Kartvizitleri CRM’inize aktarın

Potansiyel veya mevcut müşterilerinizden topladığınız kartvizitleri düzenlemek, derli toplu bir biçimde tutmak ve detaylarını kayıt altına almak zor iştir.

Çekmecelerde biriken kartvizitleri bir kenara atmak ve iletişim bilgilerine her zaman, her yerden ulaşabilmeniz için kartvizit tarama özelliğini geliştirdik. Özellikle ofis dışında çok vakit geçiren, toplantılar ve fuarlara katılan satış temsilcileri için, TeamGram’a yeni kişi ve müşteri adayı eklemek artık fotoğraf çekmek kadar kolay. Masanızda diğer dosyaların arasında kaybolan kartvizitler yerine, müşteri bilgilerini tek bir merkezde toplayarak, ekip arkadaşlarınızla bu bilgileri paylaşabilir, kişilere herkesin erişebileceği notlar ekleyebilir, takip etmek için görevler ve hatırlatmalar ekleyebilirsiniz. Bu şekilde, kartvizitini yeni aldığınız kişilerle ilgili notlar oluşturabilir, satış sürecinize yeni müşteri adayları ekleyebilirsiniz.

Kartvizit taramaya başlamak için TeamGram’ın iOS veya Android mobil uygulamasını telefonunuzda kurulu olması yeterlidir. Menüden Kişiler veya Müşteri Adayları bölümüne girin ve sağ üstte bulunan kamera ikonuna tıklayın. Kartvizitin fotoğrafını çektikten sonra bilgileri ilgili alanlarla eşleştirin ve aktarmayı tamamlamadan önce tüm bilgilerin doğru olduğunu kontrol edin.

kartvizit eşleme

Bir köşede unutulan veya kaybolan kartvizitlere veda edin, yeni kartvizit tarayıcı ile müşterilerinizi TeamGram’a aktarmaya hemen başlayın.

Share on linkedin
Share on twitter
Share on facebook