TeamGram CRM ile İşinizi Geliştirin

Daha çok satmanızı sağlayacak yenilik haberleri, kullanım önerileri, ücretsiz kaynaklar

Video Kütüphanesi

CRM kullanımı gözünüzü korkutmasın. Daha verimli satmak için gerekli temel becerileri birkaç dakikada öğrenmeniz için kısa videolar hazırladık.

Konular:

Yenilikler

TeamGram'dan haberler ve duyurular.

Satış Akademisi

Etkin CRM kullanımı için tavsiyeler.

Uzaktan Çalışma

Evden çalışan ekiplere öneriler.

En Yeni Yazılar:

Müşteri Adayı Hunisi

Bulduğunuz müşteri adaylarından kaç satış fırsatı çıkarabiliyorsunuz? Kayıplar nerede oluşuyor? Daha çok satış fırsatı için neleri düzeltmelisiniz? Müşteri adayı hunisini kullanarak daha kaliteli müşteri adaylarına ulaşın, daha çok satış fırsatı yakalayın.

Müşteri Adaylarına Ulaşmada Sekans Kullanımı

Yüksek nitelikli müşteri adayları, çok sayıda kişinin konuşmaya çalıştığı meşgul kişilerdir. Ulaşılmaları zordur. Tek bir adayla görüşebilmek için uzun süreye yayılmış çok sayıda telefon ve e-posta gönderimi gerekebilir. TeamGram’ın erişim sekansları ile rahatsız edici olmadan ısrarcı olabilir, onlara ulaşma şansınızı yükseltirsiniz.

Müşteri Adayınız Niteliksiz Çıkarsa…

Görüştüğünüz müşteri adaylarının büyük kısmının niteliksiz olması doğaldır. Zaten o nedenle satışa geçmeden önce niteliklerini kontrol ediyorsunuz. Yine de bunları elde etmek için şirketiniz önemli maliyetlere katlandı. Şimdi bunu tamamen kaybetmek yerine, buradan bir fayda çıkarmaya çalışmak akıllıca olur. Neler yapabileceğinizi okuyun.

Verimli Satışın Anahtarı: Müşteri Adayı Değerlendirme

Sizi günlerce uğraştırıp teklif aldıktan sonra ortalıktan yok olan, bir türlü alım yapmayan müşteri adayları satış veriminizi yerle bir eder. Ama her aday öyle değildir. Müşteri adaylarınızı iyi seçerseniz çok daha verimli satarsınız. En başarılı ekiplerin bunu nasıl yaptığına bakın.

Satış Planı Nasıl Yapılır?

Satıcılar hakkındaki önyargılar gerçeklikten uzak olabilir. Güçlü ego, karizma, gerçekçi olmayan vaatler ve aşırı dışa dönük kişilikler, satış görevlileriyle ilgili yaygın klişelerdir.

Gerçekte başarılı satıcılar, sanılandan çok daha analitik ve stratejik düşünürler. Nişan almadan ateş etmezler. Her zaman bir planları vardır. Bu plana, satış planı diyoruz.