TeamGram CRM ile İşinizi Geliştirin

Daha çok satmanızı sağlayacak yenilik haberleri, kullanım önerileri, ücretsiz kaynaklar

Video Kütüphanesi

CRM kullanımı gözünüzü korkutmasın. Daha verimli satmak için gerekli temel becerileri birkaç dakikada öğrenmeniz için kısa videolar hazırladık.

Konular:

Yenilikler

TeamGram'dan haberler ve duyurular.

Satış Akademisi

Etkin CRM kullanımı için tavsiyeler.

Uzaktan Çalışma

Evden çalışan ekiplere öneriler.

En Yeni Yazılar:

Teamgram CRM's new quote generator

Satış Teklifi Oluşturma Deneyimini Baştan Sona Yeniledik

Satış teklifleri hazırlamak için kelime işlemciler ve elektronik tablolarda değerli zamanınızı harcamaktan bıktınız mı? Satış tekliflerinin geleceğiyle tanışın: TeamGram CRM’in teklif hazırlama motorunda devrim niteliğindeki güncellemeleri kullanıma sunuyoruz. TeamGram CRM teklif motorunun yeni kullanıcı arayüzü, satış profesyonellerine benzersiz verimlilik ve kolaylıklar getiriyor. Yeni arayüzü kullanarak teklif hazırlama işini 20 kata kadar hızlandırın, müşterilerinizle güçlü ilişkiler kurmak için daha fazla zamanınız kalsın.

Yeni KDV oranları

KDV Oranı Düzenlemeleri

KDV oranları değiştiğinde CRM’inizde bazı düzenlemeler gerekebilir. Detayları sizin için özetledik.

Müşteri Adayı Hunisi

Bulduğunuz müşteri adaylarından kaç satış fırsatı çıkarabiliyorsunuz? Kayıplar nerede oluşuyor? Daha çok satış fırsatı için neleri düzeltmelisiniz? Müşteri adayı hunisini kullanarak daha kaliteli müşteri adaylarına ulaşın, daha çok satış fırsatı yakalayın.

Müşteri Adaylarına Ulaşmada Sekans Kullanımı

Yüksek nitelikli müşteri adayları, çok sayıda kişinin konuşmaya çalıştığı meşgul kişilerdir. Ulaşılmaları zordur. Tek bir adayla görüşebilmek için uzun süreye yayılmış çok sayıda telefon ve e-posta gönderimi gerekebilir. TeamGram’ın erişim sekansları ile rahatsız edici olmadan ısrarcı olabilir, onlara ulaşma şansınızı yükseltirsiniz.