teklif editörü

TeamGram’ın Görsel Editörü ile Etkileyici Teklifler Hazırlayın

Güzel, tutarlı ve hatasız teklifler hazırlarken zaman kaybetmemek işletmeler için önemli bir gereksinimdir. İşletmenizi en iyi şekilde temsil eden teklifleri hazırlarken ihtiyacınız olan şey tamamen özelleştirilebilen teklif şablonlardır. Teklif hazırlama özelliği için geliştirdiğimiz yeni Görsel Editör sayesinde daha profesyonel görünümlü, hataya yer vermeyen teklif şablonları hazırlayabilir ve değerli zamanınızı daha verimli kullanabilirsiniz.

Görsel Editör Ne İşe Yarıyor?

Görsel Editör, teklif şablonlarınızı, işletmenizi en iyi şekilde temsil edecek şekilde hazırlamanız için, yaptığınız değişiklikleri anında görebileceğiniz araçları sunuyor. Yeni teklif editörü sayesinde, antet, tablolar, imajlar, kapak sayfası ve daha fazlasını teklif tasarımınıza ekleyebilirsiniz. Daha da önemlisi, yapılan tüm değişikliklerin nasıl göründüğünü aynı ekranda ve anında görebilirsiniz.

Teklifler satışın en önemli tetikleyicilerinden biridir. Tekliflerinizi “çarpıcı” hale getirmek için mümkün olduğunca çok bilgi eklemeli aynı zamanda yine de kolay anlaşılır olmasını sağlamalısınız. Bu kolay bir iş olmayabilir. Teklif belgenizin tasarımı ne kadar önemli olsa da, sunduğunuz teklifin odak noktasında tasarımın yanı sıra doğru içeriğin yer alması hayati önem taşır. Başarılı bir satış teklifi, kapak sayfası, açılış metni, fiyatlama ve koşullar gibi gerekli bileşenlerden oluşur. Teklifin içinde yer alan bileşenlerin kolaylıkla anlaşılması, teklifin değerlendirme sürecini de kolaylaştıran bir unsurdur. Teklif şablonlarını hem içerik hem de görsel olarak tasarlamak, yapılan her değişikliği anında görebilmek, satış getiren teklifler hazırlamak için en iyi çözümdür.

Yeni teklif oluşturma editörüne ulaşmak ve ilk şablonunuzu hazırlamak için;

Sol menüden Kontrol paneli’ne tıklayın. Teklif ayarları sayfasına gidin. Yazdırma şablonları sekmesini seçin. Yeni şablon ekle’ye tıklayın veya daha önceden kaydedilmiş bir şablon üzerinde değişiklik yapmak için Değiştir’e tıklayın.

Şimdi, teklif şablonlarınıza bir daha göz atabilir ve her şeyin yerli yerinde, hatasız ve en güzel biçimde göründüğünden emin olabilirsiniz.

TeamGram teklif hazırlama programı ile profesyonel teklif şablonları oluşturmaya bugün başlayın!

Henüz TeamGram üyesi değilseniz, 14 gün ücretsiz deneyin, tekliflerinizi oluşturun, müşterilerinize e-posta ile gönderin, okunduğunda haber alın, kabul edilenleri siparişe dönüştürün.

Share on linkedin
Share on twitter
Share on facebook