Yeni Aktivite Tipleri ile Satışlarınızı Daha İyi Yönetin

TeamGram, şirketinizde yapılacak işleri ekibinize görev olarak atamanız ve yapılan işleri kolaylıkla takip edebilmeniz için ‘İş Listesi’ özelliği ile size yardımcı oluyordu. Bundan sonra, telefon görüşmelerinden fuar etkinliklerine kadar her türlü aktiviteyi de takip etmenizi sağlayacak.

Aktiviteler özelliği sol menüde İş Listesi’nin yerini aldı. Aktiviteler ile yapılacak işlerin yanı sıra, yeni aktivite tiplerini de planlayabilir, ekibinize atayabilir ve kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Telefon görüşmeleri, toplantılar ve daha fazlası…

TeamGram, satış sürecinizi eksiksik yönetebilmeniz için gerekli özellikleri sunuyor ve satış ekiplerinin ihtiyaçlarını karşılamak, daha etkin satış yapmalarına yardımcı olmak için sürekli gelişmeye devam ediyor. Yeni “Aktiviteler” özelliği de satış ekiplerinin satış aktivitelerini daha iyi yönetebilmesi için geliştirildi. Satış temsilcilerinin sıklıkla yaptığı aktiviteler ayrı tipler olarak kaydedilebiliyor. Böylece kendinizin ve ekip arkadaşlarınızın yaptıkları işleri tiplerine göre ayrıştırabilecek ve daha iyi rapolarlar alabileceksiniz.

Artık yeni bir aktivite oluştururken yapılacak işin tipini seçebilirsiniz.

Aktivite tipini yeni aktivite formunu doldururken de seçebilir veya değiştirebilirsiniz.

Aktivitelerinizin tiplerini aktivite sayfasındaki listede ikonlarından da kolaylıkla anlayabilirsiniz. Takvim görünümünde de yapılacak işin telefon görüşmesi mi, yoksa bir toplantı mı olduğunu yine ilgili aktivite ikonları ile izleyebilirsiniz.

 ‘Yeni Rapor’ bağlantısını kullanarak listeleme kriteri olarak aktivite tiplerini de seçebilirsiniz. Örneğin, bu ay yapılması gereken tüm e-posta işlerini ve telefon görüşmelerini listeleyebilirsiniz.

 
 

* Aktivitelerde Kontrol Listesi: 

 

Her aktivite için yapılması gereken alt işleri de belirleyebilirsiniz. Her aktivitede kontrol listesi adı altında yapılacak alt işleri de kaydedin. Her maddenin yerine getirilmesiyle aktivitenizi tamamlayın.

Kontrol listesinin kullanımı ile ilgili detaylı bilgi için destek sayfamızı ziyaret edin.

Share on linkedin
Share on twitter
Share on facebook