Daha Akıllı Müşteri İletişimi

TeamGram’daki Akıllı E-posta özelliğine, gelen ve giden e-postaları daha verimli kullanmanızı sağlayacak üç yeni özellik ekledik.

Yeni özelliklerimiz içinden göze en çok çarpan, kendi e-posta adresinizi kullanarak TeamGram’dan e-posta göndermenizi sağlayan Özel Alan Adı Yetkilendirmesi oldu. İkinci güncellememiz, bireysel kullanıcılar veya şirket genelinde kullanılabilen E-posta Şablonları oluşturma ve kaydetme özelliği, sık kullandığınız e-postaları hiç vakit kaybetmeden müşteri adaylarınıza yollamanızı sağlayacak. Üçüncü olarak yeni Otomatik Yönlendirme özelliği ile posta kutunuzun ayarlarından, TeamGram akıllı e-posta adresinize otomatik yönlendirmeyi etkinleştirerek, potansiyel ve mevcut müşterilerinizden, veya hesabınızda kayıtlı bir şirket e-postasından gelen e-postalar otomatik olarak TeamGram hesabınıza gönderilir ve anında ulaşabilirsiniz.

Özel Alan Adı Yetkilendirmesi:

Kendi alan adlarına sahip işletmeler için mükemmel olan bu özellik, TeamGram içinden e-postalarınızı şirketinizin alan adını kullanarak yollar. Bu hem müşterilerinizin gözünde

markanızı güçlendirir, hem de müşterileriniz için tutarlı bir deneyim sağlar. Özel Alan Adı Yetkilendirme, giden e-postalarınızın ister TeamGram’da, ister e-posta sunucunuzda yazılmasından bağımsız olarak şirketinizin e-posta adresinden gitmesini sağlar.

Özel Alan Adı Yetkilendirmesi hakkında daha detaylı bilgi için destek sayfamızı ziyaret edin.

E-Posta Şablonları:

E-posta Şablonları, yüksek miktarda e-posta gönderen satış görevlileri ve müşteri temsilcileri için ciddi zaman kazandıracak bir araç. Örneğin, bir satış elemanı bir müşteriye bir takip e-postası gönderdiğinde, önceden hazırlanmış e-posta şablonlarından birini seçme seçeneği sunulur.

İletilerinizi daha da kişiselleştirmek için e-postanın konu satırına ve gövdesine alıcının adını veya şirketini de içeren özel değişkenler ekleme seçeneğine sahipsiniz. Şablonlar e-postaların daha kolay hazırlanmasını ve daha hızlı gönderilmesini sağlar.

E-Posta şablonları hazırlamak hakkında daha detaylı bilgi için destek sayfamızı ziyaret edin.

Otomatik Yönlendirme:

Artık, posta kutunuza gelen önemli yazışmaları akıllı e-posta adresinize teker teker yollamanıza gerek yok. Özellikle satış görüşmelerinizde ve müşterilerinizle olan iletişiminizde ağırlıklı olarak e-posta kullanıyorsanız, bu özellik size çok zaman kazandıracak.

E-posta sağlayıcınızın ayarlarında size gelen bütün e-postaları TeamGram’daki akıllı e-posta adresinize yönlendirirseniz, müşteri adaylarınız ve TeamGram hesabınıza kayıtlı diğer kişilerden gelen e-postalar otomatik olarak TeamGram hesabınıza aktarılacak. Bu sayede, müşterilerinizin sayfalarında onlarla aranızdaki bütün e-posta iletişimlerine de ulaşabileceksiniz. Ayrıca, gelen e-postalar, TeamGram içinde ilgili kişi veya satış fırsatları ile ilişkilendirilecek, ve ekibinize kolay erişim sağlayacak.

Otomatik Yönlendirme ayarları hakkında daha detaylı bilgi için destek sayfamızı ziyaret edin.

Share on linkedin
Share on twitter
Share on facebook