Web Sitenizi Ziyaret Edenleri CRM’inize Kaydedin

İyi bir web sitesi güvenilir bir web formuna ihtiyaç duyar. Kötü tasarlanmış bir iletişim sayfası, potansiyel bir müşteri kazanma veya kaybetme arasındaki fark anlamına gelebilir. Hiç bir kodlama bilgisine gerek duymadan web formunuzu web sitenize kolayca entegre edin ve küçük ve orta ölçekli işletmelerin ihtiyaç duyduğu esneklikten yararlanın.

Başarıyla uygulanan web formları, müşteri adaylarına doğru soruları sormalıdır, bu nedenle kaydetmek istediğiniz her türlü bilgiyi depolamak için esnek olması gerekir. Bir form oluşturduktan sonra, müşterileriniz tarafından gönderilen veriler kolayca depolanmalı ve satış ekibiniz tarafından erişilebilir olmalıdır.

TeamGram, çeşitli kanallardan gelen müşteri adayları için özelleştirilmiş formlar oluşturmanızı ve web sitenize kolayca yerleştirmenizi sağlar. Bu özellik, bu üç gereksinimi göz önünde bulundurarak oluşturulmuştur:

1- Müşteri adayı formunuza kendi sorularınızı ekleyin. TeamGram müşteri adayı formları önceden tanımlanmış alanlar içerir. Kendi sorularınızı ekleyerek mükemmel bir müşteri adayı formu oluşturabilirsiniz. Formunuzu her tür soru ile kişiselleştirerek, müşterilerinizin sizinle iletişim kurmalarını kolaylaştırın, ihtiyaç ve isteklerini daha yakından anlayın.

2- Web sitenizde toplanan bilgiler doğrudan TeamGram’da müşteri adaylarına kaydedilir. TeamGram’da bir müşteri adayı formu oluşturun ve kolayca web sitenizde yayınlayın. Web sitenizi ziyaret edip form dolduran her kişi için TeamGram hesabınızda yeni bir müşteri adayı kaydı oluşturulacaktır.

3- Web form dolduran müşteri adaylarını satış ekibinizin belirli bir üyesine atayın: Bu, satış ekibinizdeki belirli bir kişiye anında yeni müşteri adaylarını atamanıza ve yeni olası satışlar hakkında derhal harekete geçmenize olanak tanır. İstediğiniz kadar çok müşteri adayı formu oluşturun: İstediğiniz sayıda web sitesi ve kaynağa web formlar yerleştirin; çeşitli kaynaklardan gelen müşteri adaylarını tek yerde toplayın, görevlendirdiğiniz satış ekibi üyelerinin değerlendirmesine hazır hale getirin.Özelleştilebilir müşteri adayı web formları, TeamGram kullanan müşterilerimize yeni müşteriler bulma konusunda çok yardımcı oluyor. Siz de web formları bugün web sitenizde deneyin ve satış sürecinizi hızlandırın.

Herhangi bir konuda yardımcı olmamız için, bize destek@teamgram.com adresinden ulaşabilirsiniz.
Share on linkedin
Share on twitter
Share on facebook