Verilerinizi Otomatik İçeri Aktarın, TeamGram’ı Daha Etkin Kullanın

“Otomatik İçeri Aktarma” özelliği sayesinde TeamGram’a verilerinizi yüklemek daha da kolaylaştı.

Kişilerinizi ve müşteri adaylarınızı otomatik olarak içeri aktararak TeamGram deneyiminize başlarken en doğru adımı atın. TeamGram’ı şirketinizin verileri ile doldurmak, TeamGram’ın işinizi büyütmek için sahip olduğu tüm özelliklere alışmak için mükemmel bir yoldur.

Mevcut müşterileriniz, müşteri adaylarınız ve ürün envanterinizle ilgili bilgiler muhtemelen çeşitli platformlarda birikir. Web sitenizi ziyaret eden yeni müşteri adaylarına ait bilgiler bir pazarlama platformunda saklanabilir; bir Excel dosyasında müşteri adaylarınızın elle kaydedilmiş bir listesi olabilir; ve ürünleriniz tamamen ayrı bir hizmet sağlayıcıda duruyor olabilir.

İşletmenizi daha verimli bir şekilde yönetmenin önemli bir yolu, verilerinizi tek bir çatı altında birleştirmektir. TeamGram kullanarak, iş yaptığınız kişi ve şirketleri, müşteri adaylarınızı, satışlarınızı ve ürünlerinizi tek bir yerde toplayabilirsiniz. TeamGram hesabınızı gerçek verilerle doldurarak, ekibinizin satış sürecini ve siparişlerinizi daha kolay yönetmesini sağlayabilirsiniz.

TeamGram’ın “Otomatik İçe Aktarma” özelliği, CRM’inize daha hızlı adapte olmanıza yardımcı olur; böylece operasyonel işlere daha az zaman harcar ve satışlarınıza daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

Zaten TeamGram kullanıcısı mısınız? Verilerinizi şimdi yüklemeye başlayın. Müşteri adaylarınız veya kişi bilgilerini içeren bir Excel (.xlsx) dosyası oluşturun, hesabınıza yükleyin ve tablodaki kolonları TeamGram alanları ile eşleştirin. Bu kadar kolay!

Otomatik içeri aktarmanın nasıl kullanıldığı hakkında daha detaylı bilgi için ilgili destek sayfasını ziyaret edin.

Share on linkedin
Share on twitter
Share on facebook