TeamGram Mobile Kullanıcıları için 7 Gelişmiş CRM Özelliği

Cep telefonları günlük hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldi ve bu sayede müşterilerle olan etkileşimler artık sabah 9 – akşam 5 arası standartlarla sınırlı olmaktan çıktı. Birçok sektörde satış temsilcilerinin satışı rekabete kaptırmamak adına mobil kullanıma hazır olmaları gerekiyor. Bu durum, özellikle ofis dışındaki toplantılar ve wi-fi erişimi olmayan saha çalışmalarında ofisteki bilgilere ulaşamadığınız zamanlar için geçerli oluyor.

Müşteri verileri işletmenizin temelini oluşturur. Şirket çalışanları bir bütün olarak, ofiste olup olmadıklarına bakılmaksızın, şirket içinde bilgi toplamak, depolamak ve birbirleriyle paylaşmak zorundadırlar. Ulaşılabilirlik ve erişim ile ilgili gittikçe artan iş gereksinimlerinin üstesinden gelmek için, TeamGram’ın mobil uygulaması ortaya yeni çözümler getiriyor.

İster bir müşteri toplantısına girmeden hemen önce notlarınızı kontrol etmek isteyen veya sahadan sipariş toplayan bir satış temsilcisi olun, ister masanızda değilken ekibinizin çalıştıkları işlerde ilerlemesini görmek isteyin, TeamGram Mobile uygulaması, masaüstünde ulaşabildiğiniz her özelliğe tam erişim sağlar:

Dokümanlar Oluşturun ve Her Yerden Erişin
TeamGram’ın mobil uygulaması, hesabınızdaki tüm belgelerinize erişmenizi sağlar. Teklifleri ve müşteri siparişlerini oluşturmak, kayıtlı şablonlarınızı mobil cihazınızdan kullanarak sadece bir dokunuş kadar uzaktadır.

Bildirimler Alın
TeamGram, yeni siparişler, sizi ilgilendiren notlar, size atanan işler, vb. gibi önemli güncellemeler için size mobil bildirim mesajları gönderecektir. Ayrıntıları görüntülemek ve doğrudan TeamGram’da ilgili kayıda gitmek için bildirim mesajına dokunun veya kaydırarak açın.

Barkod Tarayın
TeamGram’ın barkod tarayıcısı ile ürünlerizi tarayarak zaman kazanın. İster müşteri siparişi ister satış teklifi hazırlıyor olun, telefonunuzun kamerasıyla barkodlarını tarayarak kolaylıkla ürünlerinizi ekleyebilirsiniz. Ürününüz TeamGram’a zaten kayıtlıysa, zamandan tasarruf edebilir ve ürünlerinizi manuel olarak eklemekten kurtulabilirsiniz.

Kartvizitler Tarayın
Yeni müşteri adaylarınızın bilgilerini ve topladığınız kartvizitleri düzene sokmak yorucu bir iş olabilir. Ticari fuarlarda ve etkinliklerde topladığınız kartvizitlerin fotoğrafını çekmeye başlayın ve TeamGram’ın optik karakter tanıma sistemi sayesinde kolayca yeni müşteri adayları veya kişiler oluşturun.

Müşterilerinizi Haritada Görün
Müşterinize toplantıya gideceğiniz zaman TeamGram’da adres bilgisi üzerine dokunun ve adresi harita üzerinde görün, yol tarifi ve tahmini seyahat süresini öğrenin.

Gelen Çağrıları Otomatik Olarak Kaydet (yalnızca Android)
TeamGram’a kayıtlı bir müşterinizden veya kişiden telefonunuza çağrı geldiğinde, çağrıdan sonra TeamGram üzerinde otomatik olarak bir not oluşturulur. Bu, telefon etkileşimleriniz ile ilgili önemli detayları kaydetmenin hızlı bir yoludur. Bu özelliği kullanmak için mobil uygulamanızın ayarlarında gelen arama kaydını etkinleştirin.

Notlarınıza Konum Bilgisi Ekleyin
Müşterilerinizle nerede buluşacağınızı TeamGram’a not olarak yazın. Mobil uygulamalarda oluşturulan herhangi bir nota konum bilgisi ekleyebilirsiniz. Notunuzu kaydetmeden önce konum simgesine tıklamanız veya otomatik olarak tüm notlarınıza konum bilgisi eklenmesi için ayarlardan “Notlar’a Konum Ekle” özelliğini etkinleştirmeniz yeterlidir.

İşinizi yanınızda taşımaya hazır mısın? Bugün iOS veya Android mobil uygulamasını indirin ve TeamGram’a her yerden erişin.

Share on linkedin
Share on twitter
Share on facebook