2018’in En Kullanıcı Dostu 20 CRM Yazılımı

2018 yılının en kullanıcı dostu CRM’leri açıklandı. TeamGram, ilk 20’nin açıklandığı bu listede dünyaca ünlü rakiplerinin yanında yer aldı.

En kullanıcı dostu CRM yazılımları belirlenirken, kullanılabilirlik, müşteri destek servisinin kalitesi ve Capterra web sitesindeki kullanıcı yorumları değerlendirildi.

Araştırma ve danışmanlık şirketi Gartner‘ın bünyesindeki Capterra, iş yazılımı incelemelerine yer veren ve işletmelere yazılım önerisi yapan en geniş kaynaklardan biri. Capterra ekibi, bu listeyi hazırlarken, incelemeye aldıkları CRM’lerde belirli görevleri yerine getirerek kullanılabilirliği ölçümledi.

Yapılan test sırasında tüm CRM’lerde, müşteri adayı oluşturmak, müşteri adayını nitelikli durumuna getirmek, not eklemek, aktivite oluşturmak, hatırlatma koymak ve rapor almak gibi özelliklerin kullanılabilirliği test edildi. Satış süreci yönetimi için çok önemli görülen bu özelliklerin incelenmesi sonucu TeamGram en iyi 20 CRM arasında gösterildi.

Türkiye’de geliştirilen bir CRM yazılımı olan TeamGram’ın tüm dünyada ilgi çekmesi bize gurur veriyor. Dünyanın önde gelen CRM’lerinin yer aldığı bu listede yer almamıza katkı sağlayan kullanıcılarımıza TeamGram ekibi olarak çok teşekkür ederiz.

Share on linkedin
Share on twitter
Share on facebook