Önemli Bilgileri Hızlıca Görüntüleyin

TeamGram dünyanın en kullanıcı dostu CRM’leri arasında gösteriliyor. Bunun en büyük nedenlerinden biri, kullanıcılarımızın ihtiyaçlarını her zaman dinlememiz ve onların işlerini kolaylaştıracak geliştirmeler yapmamız oldu.

Özet bilgi ekranları

TeamGram kayıtlarına bir kez tıklayarak, bulunduğunuz sayfadan çıkmanıza gerek kalmadan merak ettiğiniz kayıt ile ilgili özet bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu şekilde daha doğru kararlar alabilir ve daha hızlı harekete geçebilirsiniz. Özet bilgi ekranlarında genel bilgiler, etiketler, varsa o kayıt hakkında yazılan notlar ve ilgili aktiviteler görünür. Teklif, sipariş gibi kayıtların tüm ürün bilgileri, kar miktarları, sunulan indirimler gibi bilgilere de hızlıca ulaşabilirsiniz.

Daha fazla bilgiye ihtiyacınız olduğunda istediğiniz kaydın detay sayfasına gitmek için, üzerine çift tıklayabilir veya yanındaki büyüteç ikonuna basabilirsiniz.


Özet bilgileri görüntülemek için birden çok yol var. Birkaç örnek verelim:

Yanında özet bilgi ikonu gördüğünüz bir kayda bastığınızda, o kayda ait genel bilgiler, etiketler, varsa o kayıt hakkında yazılan en son not ve ilgili aktivite görünür. Teklif, sipariş gibi kayıtlarda kar miktarları, sunulan indirimler gibi bilgilere de hızlıca ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgiye ihtiyacınız olduğunda ‘detaylar’ düğmesine tıklayıp hızlı görüntülediğiniz kaydın kendi sayfasına gidebilirsiniz.

Özet bilgileri görüntülemek için birden çok yol var. Birkaç örnek verelim:

Rapor sayfalarından:

TeamGram sol menüsünden bir bölüme girdiğinizde Rapor sekmesinde o bölüme ait tüm kayıtlar listelenir. Bu kayıtların üzerine bir kez tıkladığınızda özet bilgi ekranı açılır ve bu rapor sayfasından çıkmadan hızlıca o kayda ait bilgilere ulaşabilirsiniz.

Mesela, bir satışın üzerine tıkladığınızda özet bilgi ekranından, o satış hakkında yazılan notları okuyabilir, satışa bağlı teklifleri görüntüleyebilir yada ilgili aktiviteleri tamamlayabilirsiniz.

Satışlar bölümü ‘Rapor’ sekmesinde bir satışın özet bilgi ekranı

Herhangi bir kaydın alt sekmelerinden:

TeamGram kayıtlarına girdiğinizde altında ilgili kayıtlara ulaşabilmeniz için sekmeler bulunur. Bu sekmelerdeki ilgili kayıtların özet bilgilerine de ulaşabilirsiniz.

Mesela, bir müşterinizin sayfasında ‘Teklifler’ sekmesine gelip, o müşteri için hazırlanan bir teklifin ne durumda olduğunu ve tahmini kar oranını kaydın üzerine bir kez tıklayarak hızlıca görüntüleyebilirsiniz.

Bir kişi kaydında ‘Teklifler’ sekmesi altında teklifin özet ekranı

Haber akışı notlarında ilgili kayıtlardan:

Ekip arkadaşınızın bir müşteri hakkında yazdığı toplantı notunu okurken, hızlıca o müşteri hakkındaki özet bilgileri de görmek isteyebilirsiniz.

Mesela, bir notu okurken toplantıya katılan ilgili kişinin genel müdür olduğunu haber akışından çıkmadan anlayabilirsiniz.

Bunun için, notun üzerinde ilgili kişiye tıklayın. İlgili kişiye iki defa tıklayarak özet ekranı yerine o kişinin sayfasına da ulaşabilirsiniz.

Haber akışında not içerisindeki ilgili kişinin özet ekranı

TeamGram kullanırken özet bilgi ekranlarını çok daha rahat keşfedebilirsiniz. Hesabınıza giriş yapın ve şimdi kendiniz deneyin.

Share on linkedin
Share on twitter
Share on facebook