Daha Çok İşbirliği,
Daha Yüksek Performans

Ekibinizi TeamGram'da bir araya getirin.
Çalışma arkadaşlarınıza yapılacak işleri atayın, notlar, resimler ve belgeler paylaşın; daha fazla satış yapmanıza yardımcı oyunlarda rekabet edin. Her zaman, her yerde, bağlı kalın.

Görev Yönetimi

Ekip olarak daha fazla iş bitirin. Günlük yapılacak işleri ve satış aktivitelerini kendinize veya takım arkadaşlarınıza atayın. Alt işler tanımlayın, biten işler için bildirimler alın. Ekibinizin performansını gözlemleyin. Şirketinizin üretkenliğini artırın.

Şirket Haber Akışı

Takım arkadaşlarınızdan gerçek zamanlı güncellemeler alın, yardımlaşmaya başlayın. Haber akışında müşteri etkileşimleriniz, toplantılarınız ve duyurularınızla ilgili notlar paylaşın. Her türlü belgeyi ve fotoğrafı notlarınıza sürükleyip bırakın.

Oyunlaştırma

Satış ekipleri halihazırda müşterilerle telefonda konuşuyor, toplantılar ayarlıyor, notlar yazıyor, teklifler gönderiyor ve satış kapatıyorlar. Ekibinizi keyifli oyunlarla motive edin, bireysel performanslarını rozetlerle ödüllendirin.

Ekibinizin Aynı Sayfada Olmasını Sağlayın

Müşteri Verilerini Erişilebilir Hale Getirin
Müşteri verilerinizi TeamGram'da saklayın, böylece ekibiniz doğru zamanda önemli bilgilere erişebilsin. E-postalarınızı TeamGram notlarına dönüştürün, ilgili müşteriler ve satış fırsatlarına otomatik olarak bağlayın.

Ekibinizin Etkinliklerini Takvim Üzerinde Görün
Takvim görünümü, sonraki adımlarınızın son tarihlerini, beklenen satış kapanış tarihlerini, tüm fırsatlarınız ve görevlerinizle ilgili yapılacak etkinlikleri görüntüler. Paylaşılan takvimler, ekibinizin daha iyi organize olmasına yardımcı olur.

Kullanıcı Yetkilerini Yönetin
TeamGram'a tüm ekip arkadaşlarınızı davet edebilir ve tüm şirketinizin işbirliği yapmasını sağlayabilirsiniz. Farklı departmanlar arasında kimin hangi bilgiyi görebileceğini ayarlayın ve şirket verilerinize kimlerin erişebileceğini yönetin.

Nerede Olursanız Olun Haber Alın

Ekibinizle işbirliğine devam etmek için ofiste olmak zorunda değilsiniz. Ofis dışındayken teklifler oluşturun, toplantılarınız hakkında notlar paylaşın, ziyaretiniz sırasında fotoğraflar çekin, etkinliklerinize konum ekleyin ve çok daha fazlasını başarın.

TeamGram Mobil uygulamaları, anlık bildirimlerle ekibinizden güncel haberler verir ve şirketinizde neler olup bittiğini takip etmenizi sağlar.