Satış Ekibinizin İhtiyacı Olan Her Şey

  • Baştan sona satış sürecinizi tüm aşamaları ile yönetin
  • Dakikalar içinde harika teklifler hazırlayın ve gönderin
  • Müşterinizle gerçekleştirilen tüm iletişim kayıtlarına tek yerden ulaşın

Satış Süreci Yönetimi

Gerçekleşme olasılığı yüksek satışlara odaklanın. Potansiyel hiçbir satışı kaçırmayın. TeamGram, satış aktivitelerini ve sıradaki işleri size hatırlatarak satışı tamamlamanıza yardımcı olur..

Mükemmel Teklifler

Sıfır hata ile profesyonel teklifler hazırlayın. Anında gönderin, online izleyin. Ürün resimlerine yer verin, ürün/müşteri bazlı indirimler uygulayın. Otomatik hesaplama özelliği ile birçok farklı miktar ve birim fiyatı anında hesaplayın.

Özelleştirmeler

Satış sürecinizin tüm aşamalarını tanımlayın. Teklif şablonlarınızı önceden hazırlayın ve ekibinizin kullanımına sunun. Sık kullandığınız e-postalar için şablonlar kaydedin, TeamGram'dan e-posta gönderirken zaman kazanın.

Satış Sürecinizi Etkin Yönetin

Satışlarınızı anı anına takip etmek ve tüm süreci daha etkin yönetmek için Türkiye’nin #1 CRM programı TeamGram'ı kullanın.

Sürecinizi Görselleştirin
Kuşbakışı görünümü ile satış ekibinizin ilgilendiği satışları tek bir ekrandan izleyin. Her bir satış için yapılacak işlere, hazırlanan ve gönderilen tekliflere, görüşme notlarına ve daha fazlasına kolayca ulaşın.

Ekibinize ve satışlarınıza ivme kazandırın
Kolayca oluşturulan teklif ve e-posta şablonları, teklif hazırlarken otomatik fiyat hesaplamaları, hatırlatmalar ve anlık bildirimler gibi bir çok özellik ile satış işlemlerinizi hızlandırın. Müşterilerinize daha çok zaman ayırın.

Hiçbir satışı kaçırmayın
TeamGram'dan gönderdiğiniz teklifler okunduğunda haberdar olun. Böylece müşterinizi ne zaman aramanız gerektiğini anlayın. Pano ekranlarından satışlarınızla ilgili önemli bilgiler edinin, doğru ve hızlı kararlar alın.

Sahadaki satış ekibinizin elini güçlendirin

Satış görevlileri genellikle yeni müşterilerle görüşmek için ofisten ayrılırlar. Satış ekibinizin nerede olursa olsun daha fazla satış yapmasını sağlamak için TeamGram'ın iOS ve Android mobil uygulamalarını kullanın.

  • Hareket halindeyken teklif oluşturun, gözden geçirin ve gönderin
  • Bir satış toplantısından önce müşterinizle ilgili notları inceleyin
  • Müşterilerinizi harita üzerinde görüntüleyin
  • Nerede olursanız olun satış ekibinizden gerçek zamanlı güncellemeler alın