Satış Sonrasını da
Kolayca Yönetin

TeamGram bir CRM programının ötesinde satış sonrasını da yönetmenize yardımcı olur. Şirketinizin operasyonel verimliliğini artırır. Sipariş ve stok yönetimi özellikleri ile müşteri ihtiyaçlarını sorunsuz karşılayın.

Müşteri Siparişleri

Müşterinize gönderdiğiniz bir teklif kabul edildiğinde tek tuşla siparişe dönüştürün. Siparişin alındığı andan, teslim edilene kadar tüm aşamalarını web üzerinden ya da mobil cihazınızdan anı anına takip edin.

Tedarikçi Siparişleri

Satılan ama teslim edilemeyen müşteri siparişleri, satış ve müşteri kaybına neden olur. TeamGram’da tedarikçi siparişlerini de kolayca yönetin, yüksek müşteri memnuniyeti yaratın.

Stok Yönetimi

Bir satış üzerinde çalışırken ya da teklif hazırlarken ürünlerin stok durumunu kontrol edin. TeamGram, ürünlerinizin stok miktarını otomatik günceller ve minumum stok seviyesindeki ürünlerinizi size hatırlatır.

Daha Mükemmel Bir Operasyon, Daha Verimli Bir İşletme

Siparişleriniz üzerinde tam kontrol
Kendi sipariş süreçlerinizi TeamGram’a tanımlayarak, müşteri ve tedarikçi siparişlerinizi yönetin. Etkileşimli kuşbakışı görünümü ile tüm siparişlerinizi tek bir ekrandan izleyin, her siparişin hangi aşamada olduğuna ve yapılacak işlere anında ulaşın.

Otomatik hesaplamalar
Ürün ölçüleri veya kendi formüllerinizi kullanarak siparişinizdeki ürünlerin fiyatlarını otomatik hesaplayın. İndirimler, vergi hesaplamaları, döviz kuru dönüştürücü ile zaman kazanın. Her sipariş için elde edilecek kâr miktarını anında görün.

Parçalı siparişler
Farklı tedarik veya teslimat tarihlerine sahip ürünleriniz için siparişlerinizi parçalara ayırın. Parçalı siparişleri ayrı ayrı takip edin ve her birine yapılacak aktiviteleri atayın.

Kritik stok miktarı
Hiç bir satışın kaçmasına izin vermeyin. Ürünlerinize kritik stok miktarları tanımlayın, azalan ürünlerinizi anlık bildirimlerle zamanında öğrenin, gerekiyorsa hızlıca tedarik edin.

Sipariş Sürecinizi Hızlandırın

TeamGram’ın iOS ve Android uygulamaları ekibinizin sipariş operasyonlarına her yerden devam edebilmesini sağlar.

  • Ofis dışındayken bile müşterilerinizden sipariş alın
  • Ürün barkodu okutarak sipariş girişinde zaman kazanın
  • Ürün fiyatlarına ve stok miktarlarına anında ulaşın
  • Gerçek zamanlı bildirimler ve hatırlatmalarla veriminizi artırın

Ön Muhasebe Programı ile Entegre Kullanın

Müşteri ilişkilerinden satışa, siparişten faturalamaya kadar olan tüm süreci, TeamGram entegrasyonları sayesinde tek platform üzerinden yürütün, zaman kazanın. Siparişiniz tamamlandığında, TeamGram'dan çıkmadan, ön muhasebe programınız üzerinde fatura oluşturun, bakiyeleri takip edin.