TeamGram’ın Satış Ekibiniz İçin Zaman Kazandıran En İyi 8 Özelliği

TeamGram’a dahil edilen birçok yeni özellik var. Ancak eklenen her yeni özelliği tek tek anlatmak yerine, satış ekiplerinin günlük aktivitelerinde en çok işlerine yarayan özellikleri sizin için belirledik.

Hadi hep birlikte göz atalım!

Teklif ve Siparişler İçin Şablon Oluşturma

Teklif şablonları satış ekibinizin zaman ve enerji tasarrufu yapmasını sağlar; teklif ve sipariş hazırlama faaliyetlerinize tutarlılık getirir. TeamGram’ın şablon uygulaması, hiçbir kodlama gerektirmeden tasarlanabilir. ‘Ne görüyorsan onu alırsın’ arayüzü şablonları ihtiyaçlarınıza göre düzenler. Şablonları önden tasarlamak teklif hazırlamayı, kişiye göre özelleştirmeyi ve sunmayı satış ekibiniz için çok kolay bir hale getirir.

E-posta Şablonları

Bir e-posta şablonunun içeriği hazır bir taslaktan kopyalanarak oluşturulur. Tek yapılması gereken alıcıyı seçerek ( aday müşteri, ilgili kişi veya şirket olarak), maili göndermektir. Şablonu seçin, gönder tuşuna basın ve tamamsınız! Tebrikler, zahmetli ve sürekli kendini tekrar eden bir işi otomatiğe bağlayarak satışlarınız için çok daha fazla zaman kazanmış oldunuz.

Web Formları

TeamGram’ın kişiye özel web formu oluşturma özelliği, müşterileriniz, müşteri adaylarınız ve hatta tedarikçilerinizle ilgili her türlü bilgiyi CRM’inize aktarmanızı sağlar. Daha önceden, form kodunu TeamGram’dan kopyalayıp web sitenizin içine aktarmanız gerekiyordu. Şimdi ise istediğiniz her tür forma direk olarak TeamGram’dan ulaşabilirsiniz.

Ortak web formlarının en büyük faydası kodlamaya gerek kalmadan, form bağlantısını her kiminle paylaştıysanız, CRM’inizde sizinle paylaşılan verileri toplamaya izin vermesidir.

Mobil uygulamalar

İster siparişleri sahada topladığı için her müşteri toplantısından önce notlarına göz atması gereken bir mobil satış ekibi üyesi olun, ister masanızdan uzaktayken takımınızın gelişimini inceliyor olun, mobil uygulama belgelere, bildirimlere, tarama barkodlarına ve kartvizitlere, günlük gelen aramalara ve not almaya tam erişim sunuyor.

Aktiviteleriniz için hatırlatmalar ve bildirimler

Bildirimler sizi müşteri etkileşiminizdeki son gelişmelerden haberdar eder. Bu sayede her daim bilgi sahibi olarak müşterilerinizle ilişkinizde kontrolü ele almış olursunuz. CRM’i nasıl kullandığınıza ve şirketteki rolünüze bağlı olarak bazı bildirimler sizin için daha anlamlı olabilir. TeamGram’da bildirimlerinizi takip etmek çok kolay olduğu için gelen kutunuza da daha iyi hakim olursunuz.

Kuşbakışı görünüm

Kuşbakışı görünüm özelliği satış ekibinizin satış sürecine tüm yönleriyle hakim olmasını sağlar. Bir satış kuşbakışı görüldüğünde satışın her aşamasıyla, sürükleme ve bırakma gibi özellikler kullanılarak daha rahat ilgilenilebilir. Bu şekilde, satışlarınızı, satış sahibi veya potansiyel satış olarak filtreleyerek satışlarınızla hangi satış temsilcisinin ilgilendiğini ve satışlarınızın gerçekleşme olasılığınının ne kadar olduğunu belirleyebilirsiniz

Pano

TeamGram pano, iş tabloları arasında kaybolmaya gerek kalmadan hayati iş metriklerine gerçek zamanlı öngörüler geliştirmeyi sağlar. Bir an önce dikkatinizi neye ayırmanız gerektiğine karar verin ve satış eforlarınızın tümünde şeffaflık getirerek daha hızlı ve etkili kararlar verin.

Otomatik hesaplamalar

Siz teklif ve siparişlerinizi hazırlarken, ürün fiyatları, vergiler ve toplam harcamalar otomatik bir şekilde hesaplanır.

Eğer TeamGram demosunu hala izlemediyseniz, buraya tıklayın. Tüm satış eforunuzu otomatize etmek için çalışacak bir CRM arayışı içindeyseniz, size en uygun olan planı buradan inceleyebilirsiniz.

Share on linkedin
Share on twitter
Share on facebook