Software Advice TeamGram’ı 2019’un en iyi CRM’leri arasında gösterdi.

Gartner metodolojisi ile hazırlanan, Software Advice’ın, Müşteri İlişkileri Yönetimi Yazılımları, Şubat 2019, FrontRunners® raporuna göre TeamGram, lider CRM çözümleri arasında gösterildi.

TeamGram, 2018 yılında da FrontRunners listesinde yer almış ve en kullanışlı CRM yazılımlarından biri olduğunu göstermişti. Kullanım kolaylığına verdiğimiz önem bu başarının devam etmesini sağladı.

Kullanılabilirlik ve kullanıcıların önerileri üzerine en çok puanı toplayan CRM’lere yer verilen raporda, TeamGram 10 üzerinden 9.27 puan alarak küçük satıcılar arasında altıncı sırada yer aldı.

Gartner’ın Software Advice platformu, sonuçları Şubat 2019’da yayınlanan bu araştırmada CRM çözümlerini iki ana kritere göre değerlendirdi:

1- Kullanılabilirlik

2- Kullanıcıların çözümü ne kadar önerdikleri

Mavi : Büyük satıcılar  –  Kırmızı : Küçük satıcılar

Frontrunner raporunu hazırlarken, Software Advice 595 CRM yazılımını incelemeye aldı. Tüm CRM pazarında Frontrunners listesine girenlerin yerini aşağıdaki grafikten görebilirsiniz.

Bu rapordaki puanların müşteri memnuniyetine göre hesaplanmış olması, kullanıcılarımıza en iyi CRM çözümünü sunmayı görev edindiğimizi doğruladığı için mutluluk duyuyoruz.

TeamGram ekibi olarak, hizmet verdiğimiz tüm ülkelerde kullanıcı beklentilerini karşılamak için çok çalışıyor ve küçük işletmelerin başarılarına katkı sağlamaktan gurur duyuyoruz.

Capterra üzerindeki TeamGram kullanıcı yorumlarına buradan göz atabilirsiniz. Görüşleriniz için çok teşekkür ederiz.

Share on linkedin
Share on twitter
Share on facebook