TeamGram DOKS:

Dakikalar İçinde Kusursuz Satış Teklifleri Hazırlayın.

DOKS ile satış ekibinizin teklif hazırlama işlerini 10 kat hızlandırın. Müşterilerinize hatasız, etkileyici teklifler gönderin. Aynı ekiple daha çok teklif yazıp daha çok kazanın.

TeamGram CRM ile üretilmiş örnek satış teklifi.

Hataları Önleyin. Zaman Kazanın.

Teklif Şablonları

Otomatik Fiyatlama

Esnek İndirimler

Yönetici Onayı

PDF Gönderimi

Ali Emre Sozer

TeamGram ile müşterilerimizin istediği teklifleri dakikalar içerisinde iletebiliyoruz. Daha çok müşteriye daha kısa zamanda teklif gönderiyor, erken cevap alıp kısa sürede satış sürecini tamamlayabiliyoruz.

Ali Emre Sözer
Sözer Makina

TeamGram CRM teklif hazırlama aracı.

Şablonlarla Her Teklifiniz Hızlı, Etkileyici, Tutarlı

Şirketinizin özel teklif şablonunu oluşturun.

Teklif yazarken sadece müşteri, ürün ve fiyat bilgilerini girin.

TeamGram DOKS, girdiğiniz bilgileri şablonunuza yerleştirsin. Dakikalar içinde kusursuz teklifler oluşturup gönderin.

Otomatik Fiyatlama

Teklif hazırlarken listelerde birim fiyat aramakla zaman harcamayın. Fiyat listenizi yükleyin. Teklif ettiğiniz ürünleri kolayca seçin. Fiyatları otomatik gelsin. Hesapları DOKS yapsın.

Teklifinizi müşteriye göndermeden fiyatlarda değişiklik yapabilir, indirimler uygulayabilirsiniz.

Teamgram email integration

Elektronik Gönderim

Google Workspace veya Microsoft 365 e-posta hesabınızı TeamGram DOKS’a bağlayın.

Hazırladığınız teklifleri hiç kağıda basmadan, müşterinizin e-posta kutusuna gönderin.

Kolayca Kabul Edilen Teklifler Gönderin

TeamGram DOKS tekliflerindeki yanıtlama düğmesi, müşterilerinızın işini kolaylaştırır. Telefon etmeden, e-posta yazmadan, tek tıkla 7×24 teklifinize cevap verebilirler.

İyi haberi anında e-posta ile alırsınız.

Teklif yanıtlama düğmesi
TeamGram CRM satış sürecindeki fırsatlara tıklayarak detaylara ulaşın.

Dilediğiniz Zaman CRM’e Terfi Edin

Satış yapmak, teklif yazmaktan ibaret değil elbette.

Hazır olduğunuzda, yeni müşteri adaylarını değerlendirmekten, satış sürecinizi baştan sona yönetmeye, hedefler koyup performans ölçmeye kadar tüm ihtiyaçlarınıza cevap veren TeamGram CRM’e terfi edin.

DOKS ile hazırladığınız teklif şablonlarını, ürün listelerini, müşteri kayıtlarını ve diğer verilerinizi TeamGram CRM’e geçtiğinizde kesintisiz kullanmaya devam edebilirsiniz.

Zuhal Elden

Teklif hazırlamanın bu kadar kolay olması satış ekibi için büyük avantaj. Tekliflerimizin müşteri tarafından kolay anlaşılır olması da.

Zuhal Elden
Metraj Tente

Sık Sorulan Sorular

Müşterilere teklif yazan, onaylayan, gönderen, takip eden herkesin ayrı TeamGram DOKS hesabı olmasını tavsiye ediyoruz.

Böylece kimin hangi müşteriye ne teklif verdiğini kolayca takip edebilir, herkesin birbirini beklemeden verimli ve kesintisiz çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Şablon Kullanımı: TeamGram DOKS ile kurumsal teklif şablonlarınızı oluşturup tüm satış ekibinizin kullanımına açabilirsiniz. Böylece tüm tekliflerin aynı kurum kimliği, içerik kalitesi ve tutarlılıkla gönderilmesini sağlarsınız.

Otomatik Fiyatlama: Fiyat listelerinizi TeamGram DOKS’a yüklerseniz, teklif hazırlarken her bir ürünün fiyatını aramakla zaman kaybetmezsiniz. Ürünü seçtiğiniz anda o anki liste fiyatı otomatik olarak teklife gelir (Gerekirse her teklifte indirim ve değişiklik yapabilirsiniz). Fiyat listesini güncellediğinizde, tüm satış ekibiniz yeni fiyatlarla teklif hazırlayabilir.

Ürün Resimleri: Dilerseniz teklifinizdeki her bir ürün kaleminin yanına otomatik olarak ürün resminin yerleştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Takip: TeamGram DOKS ile hazırlanan teklifler hakkında kolayca raporlar alabilirsiniz. Bunlar gönderim sonrası takip işlerini kolaylaştırır. Mesela yakın zamanda geçerlilik tarihi dolacak ancak henüz müşteriden cevap alınmamış teklifleri kolayca listeleyebilirsiniz.

Hız ve Satış Verimi: DOKS ile teklif hazırlamak diğer yöntemlere göre 10 kat daha hızlıdır. Satıcılar sadece müşteri bilgisini, ürünleri ve miktarları seçerek dakikalar içinde kapsamlı teklifler oluşturup müşterilerine gönderebilirler. Böylece kazanılan zaman, daha çok müşteriyle konuşup daha çok satış yapmanın önünü açar.

Yönetim Kolaylığı: Satış yöneticileri ekiplerinin DOKS ile hazırlayıp gönderdikleri teklifleri kolayca listeleyip detaylarına ulaşabilirler, raporlar alabilirler.

Otomatik Arşivleme: DOKS ile hazırlanan teklifler otomatik olarak arşivlenir. Müşteriye gönderilen bir teklifi bulamamaktan kaynaklanan verimsizlikler ve sıkıntılı durumlar ortadan kalkar.

TeamGram CRM, satış ekiplerinin ihtiyaç duyduğu tüm özellikleri entegre biçimde sunan gelişmiş bir yazılımdır: Satış süreci yönetimi, müşteri adayları değerlendirme, teklif hazırlama, müşteri kayıtları tutma, hedef yönetimi, performans ölçümü, satış tahminleri yapma, yapılacak işlerin takibi ve daha fazlası.

TeamGram CRM ile yöneticiler satışlara daha iyi hakim olup daha doğru kararlar alırlar, satış ekipleri de daha verimli çalışırlar. Bunların sonucunda TeamGram CRM kullanan ekipler satış performanslarını ortalama %30 kadar artırabilirler.

TeamGram DOKS ise satış yönetiminin tüm unsurlarını kapsamaz, ancak TeamGram CRM’in teklif hazırlama özelliklerini içerir.

Teklif hazırlama satış sürecinizin içinde önemli bir yer tutuyor ve zamanınızı alıyorsa, ancak şu anda tam bir CRM uygulamasını kullanmaya hazır değilseniz, veya halen zaten bir CRM uygulaması kullanıyorsanız ve değiştirmeyi düşünmüyorsanız TeamGram DOKS sizin için uygun seçim olabilir.

TeamGram DOKS ile satış ekibiniz teklif hazırlamak için daha az zaman harcar. Böylece kapasitesi artar ve daha çok işle ilgilenip daha çok iş alabilir.

Eğer teklif hazırlama özelliği olan TeamGram CRM planlarından birine geçiş yaparsanız, o güne kadar DOKS ile kullandığınız şablonları, hazırladığınız teklifleri, ürün listelerinizi, müşteri ve kontak verilerini, girdiğiniz diğer bilgileri kullanmaya devam edebilirsiniz. Bunun için ayrı bir veri aktarım işlemine gerek yoktur.

Elbette. DOKS Express kullanıcıları için ücretsiz Türkçe e-posta desteği sunuyoruz.

Ayrıca dilerseniz destek almak yerine şablon hazırlanması için bir uzmanımızdan hizmet alma imkanınız da var. Profesyonel hizmetler sayfamızdaki Teklif/Sipariş Şablonu Oluşturma hizmetimizi satın almak için satış ekibimize mesaj gönderin.

DOKS Free, DOKS Ekspres ile aynı arayüzü kullanır. Ancak DOKS Free hesaplarında aşağıdaki kısıtlamalar geçerlidir:

  • Herhangi bir anda 5 taneden fazla aktif teklifiniz olamaz. Taslak halinde veya geçerlilik süresi henüz dolmamış olan teklifler aktif sayılır.
  • Sistemde toplam 1000 adetten fazla kayıt oluşturamazsınız (Eski kayıtları silseniz bile). Her bir teklif, müşteri, kontak ve ürün tipi ayrı bir kayıt olarak sayılır.
  • Tekliflerinizi sadece web linki olarak gönderebilirsiniz. Müşterileriniz, onlara gönderdiğiniz linke tıklayarak hazırlamış olduğunuz teklifi görüntüleyebilirler. PDF dosya olarak teklif gönderim özelliği DOKS Free hesaplara sunulmaz.
  • Tekliflerinizin geçerlilik süresi 14 günden fazla olamaz. Geçerlilik süresi dolduğunda, ilgili web linkine tıklandığında teklifinize artık ulaşılamaz.
  • Bir teklifi tek bir e-posta alıcısına gönderebilirsiniz. Mesaj gönderimleri TeamGram tarafından yapılır ve e-posta mesajında TeamGram reklamı yer alır.

Ücretsiz bir hesap kullanırken, burada belirtilmeyen başka kısıtlamalardan da etkilenebilirsiniz. DOKS Free hesabınızı ücretli bir DOKS veya CRM planına yükselttiğinizde bu kısıtlamalar sona erer ve ilgili planın kullanım koşulları geçerli hale gelir.

Türkiye'nin 1 Numaralı CRM Yazılımı.

Google Play Store
4.5/5
Chrome Web Store
4.9/5
Apple App Store
4.5/5
Capterra
4.9/5
Software Advice
4.9/5
GetApp
4.9/5