TeamGram DOKS:

Satış Ekipleri için Teklif Hazırlama Yazılımı

10 kata kadar daha hızlı teklif hazırlayıp gönderin. Rakiplerden ayrışan tekliflerle müşterilerinizi etkileyin. Daha çok iş alın.

Account Exec

Özel Şablonlar

Satış ekibinizdeki herkes dakikalar içinde kusursuz teklifler hazırlayabilir.

Otomatik Fiyatlama

Fiyat listeleriyle zaman kaybetmeyin. TeamGram ürün fiyatlarını otomatik bulur.

İç Onaylar

Yöneticiden onay mı gerekiyor? TeamGram ile iç onayları da elektronik olarak alın.

Kolay Kabul

Teklifinizin kabul edilmesini kolaylaştırın. Hızlı yanıt düğmeleri ekleyin.

Teklifiniz, Rakiplerden Farkınızı Göstermeli

Teklif isteyen alıcılara sıradan fiyat tabloları göndermeyin. Diğerlerinden farklı olduğunuzu belli edin.

TeamGram DOKS, etkileyici detaylarla dolu teklifler oluşturmanızı kolaylaştırır.

TR pricing page

Teklif Sadece Fiyat Değildir!

TeamGram DOKS ile tekliflerinize kolayca zengin içerik bölümleri ekleyin.

Alıcıları etkileyin, daha çok ve daha kazançlı işler alın.

Kapak Sayfası

Çekici bir kapak ile ilgiyi yükseltin.

Quote letter

Ön Yazı

İmzalı mektupla gönderilen teklifler daha çok yanıt alır.

Bilgi ve Refaranslar

Neden daha iyi olduğunuzu anlatın.

Pricing section

Fiyatlar

Resimler ve önemli detaylarla zenginleştirin.

Satış Koşulları

Sorunsuz bir satış için bunları ihmal etmeyin.

Ali Emre Sozer

TeamGram ile müşterilerimizin istediği teklifleri dakikalar içerisinde iletebiliyoruz. Daha çok müşteriye daha kısa zamanda teklif gönderiyor, erken cevap alıp kısa sürede satış sürecini tamamlayabiliyoruz.

Ali Emre Sözer
Sözer Makina

Daha Hızlı Teklif Hazırlayın.
Daha Çok İş Alın.

TeamGram DOKS, teklif hazırlama süresini %90 azaltır, müşterilerle görüşüp iş almak için ekibinize daha çok zaman bırakır.

İşaretli yerlere müşteri bilgilerini girin, ürünleri seçin. Birkaç dakika içinde teklifiniz müşteriye gönderilmeye hazır olsun.

Quote builder TR

"O kadar kolay ki..."

Teklif edeceğiniz ürünleri seçin. Fotoğrafları, açıklamaları, birim fiyatları otomatik gelsin. Listelerde güncel fiyat aramak yok. Yanlış fiyatla teklif göndermek yok. Kopyala-yapıştır yok. 

İndirimler yapın, farklı şablonlar uygulayın, ürünlerin sırasını değiştirin. Hepsi çok kolay.

Döviz Çevrimleri Anında ve Otomatik

TL olarak teklif vermeniz gerekiyor, ama liste fiyatlarınız Euro cinsinden mi?

İhracat müşteriniz farklı bir para biriminde mi teklif istiyor?

Tüm ürünleri seçtikten sonra para birimi dönüştürücüyü çalıştırın. TeamGram DOKS güncel kur bilgisini sizin için bulsun, tek adımda tüm fiyatları belirlediğiniz para birimine çevirsin.

Kağıtsız Çalışın.
İstediğiniz Yerden Çalışın.

Antetli ve imzalı teklif belgelerini hiç kağıt kullanmadan oluşturun.

Müşteriye gönderim öncesinde gerekli yönetici onaylarını elektronik olarak alın.

PDF dosyaları veya web linkleri halinde müşteriye e-posta ile ulaştırın.

Gönderdiğiniz tekliflere gerektiğinde her yerden ve her cihazdan güvenle ulaşın.

Teklifinizin kabul edilmesini kolaylaştırın.

Teklifinizi kolayca yanıtlamayı sağlayan aksiyon butonları ekleyin.

Müşteriniz kabul ettiğinde TeamGram DOKS hemen size haber versin.

Quote response TR
TeamGram User

TeamGram'la hazırlanan teklifler 1 milyar doları aştı,
%64'ü satışa dönüştü.

Satış Ekibinizi Güvenle Büyütün

Şirket genelinde kullanılabilen teklif şablonları oluşturun. Tüm ekibinizin aynı tutarlılıkla teklif vermesini sağlayın.

Ekibin oluşturduğu tüm teklifleri görün.

Yeni ekip üyelerinin bile ilk günden aynı kalitede teklif göndermesini sağlayın.

Üstün E-posta Entegrasyonu

TeamGram DOKS’u Google Workspace veya Microsoft 365 e-posta hesabınıza bağlayın. Gönderdiğiniz teklifler, giden mesajlar klasörünüze otomatik olarak girsin, müşterilerinizin cevapları posta kutunuza gelsin.

Alternatif olarak, kolay bir DNS düzenlemesi ile başka e-posta sistemlerine de bağlayabilirsiniz.

Zuhal Elden

Teklif hazırlamanın bu kadar kolay olması satış ekibi için büyük avantaj. Tekliflerimizin müşteri tarafından kolay anlaşılır olması da.

Zuhal Elden
Metraj Tente

Sık Sorulan Sorular

Müşterilere teklif yazan, onaylayan, gönderen, takip eden herkesin ayrı TeamGram DOKS hesabı olmasını tavsiye ediyoruz.

Böylece kimin hangi müşteriye ne teklif verdiğini kolayca takip edebilir, herkesin birbirini beklemeden verimli ve kesintisiz çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Şablon Kullanımı: TeamGram DOKS ile kurumsal teklif şablonlarınızı oluşturup tüm satış ekibinizin kullanımına açabilirsiniz. Böylece tüm tekliflerin aynı kurum kimliği, içerik kalitesi ve tutarlılıkla gönderilmesini sağlarsınız.

Otomatik Fiyatlama: Fiyat listelerinizi TeamGram DOKS’a yüklerseniz, teklif hazırlarken her bir ürünün fiyatını aramakla zaman kaybetmezsiniz. Ürünü seçtiğiniz anda o anki liste fiyatı otomatik olarak teklife gelir (Gerekirse her teklifte indirim ve değişiklik yapabilirsiniz). Fiyat listesini güncellediğinizde, tüm satış ekibiniz yeni fiyatlarla teklif hazırlayabilir.

Ürün Resimleri: Dilerseniz teklifinizdeki her bir ürün kaleminin yanına otomatik olarak ürün resminin yerleştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Takip: TeamGram DOKS ile hazırlanan teklifler hakkında kolayca raporlar alabilirsiniz. Bunlar gönderim sonrası takip işlerini kolaylaştırır. Mesela yakın zamanda geçerlilik tarihi dolacak ancak henüz müşteriden cevap alınmamış teklifleri kolayca listeleyebilirsiniz.

Hız ve Satış Verimi: DOKS ile teklif hazırlamak diğer yöntemlere göre 10 kat daha hızlıdır. Satıcılar sadece müşteri bilgisini, ürünleri ve miktarları seçerek dakikalar içinde kapsamlı teklifler oluşturup müşterilerine gönderebilirler. Böylece kazanılan zaman, daha çok müşteriyle konuşup daha çok satış yapmanın önünü açar.

Yönetim Kolaylığı: Satış yöneticileri ekiplerinin DOKS ile hazırlayıp gönderdikleri teklifleri kolayca listeleyip detaylarına ulaşabilirler, raporlar alabilirler.

Otomatik Arşivleme: DOKS ile hazırlanan teklifler otomatik olarak arşivlenir. Müşteriye gönderilen bir teklifi bulamamaktan kaynaklanan verimsizlikler ve sıkıntılı durumlar ortadan kalkar.

TeamGram CRM, satış ekiplerinin ihtiyaç duyduğu tüm özellikleri entegre biçimde sunan gelişmiş bir yazılımdır: Satış süreci yönetimi, müşteri adayları değerlendirme, teklif hazırlama, müşteri kayıtları tutma, hedef yönetimi, performans ölçümü, satış tahminleri yapma, yapılacak işlerin takibi ve daha fazlası.

TeamGram CRM ile yöneticiler satışlara daha iyi hakim olup daha doğru kararlar alırlar, satış ekipleri de daha verimli çalışırlar. Bunların sonucunda TeamGram CRM kullanan ekipler satış performanslarını ortalama %30 kadar artırabilirler.

TeamGram DOKS ise satış yönetiminin tüm unsurlarını kapsamaz, ancak TeamGram CRM’in teklif hazırlama özelliklerini içerir.

Teklif hazırlama satış sürecinizin içinde önemli bir yer tutuyor ve zamanınızı alıyorsa, ancak şu anda tam bir CRM uygulamasını kullanmaya hazır değilseniz, veya halen zaten bir CRM uygulaması kullanıyorsanız ve değiştirmeyi düşünmüyorsanız TeamGram DOKS sizin için uygun seçim olabilir.

TeamGram DOKS ile satış ekibiniz teklif hazırlamak için daha az zaman harcar. Böylece kapasitesi artar ve daha çok işle ilgilenip daha çok iş alabilir.

Eğer teklif hazırlama özelliği olan TeamGram CRM planlarından birine geçiş yaparsanız, o güne kadar DOKS ile kullandığınız şablonları, hazırladığınız teklifleri, ürün listelerinizi, müşteri ve kontak verilerini, girdiğiniz diğer bilgileri kullanmaya devam edebilirsiniz. Bunun için ayrı bir veri aktarım işlemine gerek yoktur.

Elbette. DOKS Express kullanıcıları için ücretsiz Türkçe e-posta desteği sunuyoruz.

Ayrıca dilerseniz destek almak yerine şablon hazırlanması için bir uzmanımızdan hizmet alma imkanınız da var. Profesyonel hizmetler sayfamızdaki Teklif/Sipariş Şablonu Oluşturma hizmetimizi satın almak için satış ekibimize mesaj gönderin.

Google Play Store
4.5/5
Chrome Web Store
4.9/5
Apple App Store
4.5/5
Capterra
4.9/5
Software Advice
4.9/5
GetApp
4.9/5

Hemen Deneyin!

Bir daha asla eski yöntemlerle teklif hazırlamak istemeyeceksiniz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Mesajınızı gönderin. Ekibimiz size dönsün.